Past Projects: Difference between revisions
From Knox Makers Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
| '''[[Earn A Computer]]''' | | '''[[Earn A Computer]]''' | ||
| Completed | | Completed | ||
|- | |||
| '''[[Makerbot Cupcake]]''' | |||
| Indefinitely suspended | |||
Revision as of 22:02, 15 July 2014
| Project Name | Status |
|---|---|
| Prusa Mendel | Completed |
| Earn A Computer | Completed |
| Makerbot Cupcake | Indefinitely suspended |
